Natječaj za popunu radnog mjesta

za popunu radnog mjesta

učitelj/ica  matematike

1 izvršitelj/ica na određeno puno radno vrijeme

/40 sati ukupnog tjednog radnog vremena/

Kandidati trebaju ispunjavati uvjete prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu.

Na natječaj kandidati trebaju dostaviti sljedeću dokumentaciju:

zamolbu za prijam na radno mjesto (potpisanu)
životopis
dokaz o stečenoj stručnoj spremi-preslika diplome
presliku domovnice
uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak prema članku 106. st.3. ZOOOSŠ (ne starije od 30 dana)
elektronički zapis o ostvarenom mirovinskom stažu (ne starije od 30 dana)

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta i priložiti potvrdu o priznatom statusu iz kojeg  je vidljivo spomenuto pravo.

Na natječaj  se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravovremeno dostavljene prijave neće se razmatrati.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu: Osnovna škola Rudolfa Strohala,

Školska 22, 51316 Lokve, s naznakom «za natječaj» u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj je objavljen  na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole od 06. ožujka do 14. ožujka 2017.

Ravnateljica Škole:

Borka Kezele-Kanjer, prof.

Izmjena plana ostvarenja jednodnevnog izleta

Priloženi dokumenti:
izmjena za kurikulum.docx