preskoči na sadržaj
Školski vodič

 

RADNO VRIJEME RAVNATELJICE, TAJNICE I RAČUNOVOTKINJE

RAVNATELJICA:

Borka Kezele-Kanjer, prof.
borkakk@gmail.com  

prijem stranaka

pon - pet: 8:00 – 14:00

TAJNICA I RAČUNOVOTKINJA:

Radojka Tomljanović
radojka.tomljanovic@skole.hr     

prijem stranaka

 pon - pet: 8:00 - 14:00

 

RADNO VRIJEME STRUČNIH SURADNICA

ŠKOLSKA PSIHOLOGINJA:

Renata Lisac

ponedjeljak (svaki drugi), srijeda 8:00 – 14:00

 

KALENDAR RADA ŠKOLE

Školska godina počinje 1. rujna 2019., a završava 31. kolovoza 2020. godine.

Nastavna godina počinje 9. rujna 2019., a završava 17. lipnja 2020. godine. 

  • prvo polugodište traje od 9. rujna 2019. godine do 20. prosinca 2020. godine
  • drugo polugodište traje od 13. siječnja 2020. godine do 17. lipnja 2020. godine

Školski praznici:

  • zimski praznici počinju 23. prosinca 2019. godine, a završavaju 10. siječnja 2020. godine te nastava počinje 13. siječnja 2020. godine
  • proljetni praznici počinju 10. travnja 2020. godine, a završavaju 17. travnja 2020. godine te nastava počinje 20. travnja 2020. godine
  • ljetni praznici počinju 18. lipnja 2020. godine, osim za učenike koji polažu predmetni, razredni, popravni, dopunski, razlikovni ili neki drugi ispit

 

RASPO20

19. godini organizirana je u jednoj smjeni u petodnevnom radnom tjednu. Učenici započinju s radom ujutro u 8:00 sati.
Dnevni odmori između školskih satova traju 5 minuta (mali odmor). Veliki odmor (marenda) je iza 2. sata i traje 25 minuta.
Tijekom odmora organizirano je dežurstvo  učitelja  na hodnicima i u školskom dvorištu. Dežuraju tri učitelja koji se izmjenjuiju.  Zaposlenici škole rade na održavanju reda, štite imovinu škole i školske zgrade, provode sigurnosne mjere, osiguravaju red i mir za vrijeme odvijanja odgojno-obrazovnog rada.

 

RASPORED ZVONA

 

1. 8:00 - 8:45
2. 8:50 - 9:35
3. 10:00 - 10:45
4. 10:50 - 11:35
5. 11:40 - 12:25
6. 12:30 - 13:15
7. 13:20 - 14:05
8. 14:10 - 14:55
9. 15:00 - 15:45
10. 15:50 - 16:35

 

DEŽURSTVO UČITELJA

1.dežurni: 
7:30 do 9:45
2.dežurni:
9:45 do 13:15
3. dežurni:
poslijepodne

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

 

1.dežurni

 

Tajana Jauk Mance

Ljubica Ignjić

Vedrana Frlan

Vanja Maras Čeh

Marijana Rakas

 

2. dežurni

 

 

Andreja Marković

 

Mihaela Špoljarić

davorka Mihelčić

Danijela Antolić

Ljubica Oškera

 

3.dežurni

 

 

Dalibor Fak

(izborni informatika)

Nikolina Šubić Zeneral

(izborna njem.jezik)

 

Dalibor Fak

(izborni informatika)

Katarina Bertović(izborna nast. vjeronauka)

 Nikolina Šubić Zeneral (izborna njemački j.)

Okvirni vremenik pisanih provjera

Vremenik natjecanja


Slikovnica "Neka svatko osjeća ono što čini drugome"

 

 


Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji


Zabavno i poučno

 

 

 


Zaštita na internetu


Za naše najmlađe

 





preskoči na navigaciju