Obavijest o programskim preduvjetima

Samo skrećemo pozornost roditeljima kako učenici na računalima na kojima prate online nastavu trebaju imati instaliran Microsoft Office paket (na čiju licencu imaju pravo temeljem učeničkog statusa) te neki preglednik internet stranica. Zbog ujednačenosti rada preporučamo da se kao preglednik koristi Google Chrome program, ali to nije nužnost.

Najveći dio komunikacije u online nastavi provoditi će se putem programa Microsoft Teams koji učenici mogu koristiti nakon što se prijave u Office 365 sustav, ali koji se može i instalirati na računalo kako se učenici ne bi morali svaki puta ponovno prijavljivati.

Takva verzija programa Teams nešto je stabilnija i "ugodnija" za rad te vam preporučamo njeno koriptenje, ali niti to nije nužnost. Aplikaciju požete preuzeti putem donje poveznice.

Preuzimanje programa Microsoft Teams

objavio: Dalibor Fak   datum: 16. 3. 2020.