DALIBOR FAK, prof.

Porijeklom iz Fužina, živi u Zagrebu, rođen u Rijeci 1977. godine, pohađao OŠ Ivanke Trohar Fužine te Opću gimnaziju Delnice i završio Filozofski fakultet u Rijeci dobivši akademsku titulu magistra struke pedagogije i edukacije informatike. U osnovnom školstvu radi od 2001. godine u školama u Fužinama, Lokvama, Brodu na Kupi te Zagrebu uz kraću pauzu u periodu 2009. - 2013. godine kada obnaša dužnost zamjenika načelnika Općine Fužine.

Aktivan u društvenom životu, dugo je godina bio član Orkestra Crvenog križa iz Fužina kao i DVD-a Fužine te NK Omladinac Vrata. Glazba mu je i danas jedan od nezaobilaznih životnih užitaka, a u tu kategoriju obavezno stavlja i gastronomiju što se, kako sam često voli naglasiti, intenzivno primjećuje na njegovoj figuri.

Nastavu i rad s učenicima smatra životnim pozivom a školu i roditelje zajednicom koja mora živjeti kao jedno kako bi se ostvario cilj ne samo pripreme budućih generacija na životne izazove već i njihovo odgajanje kao građana koji su spremni i sposobni unaprijediti okolinu u kojoj žive.

Kontakt e-mail: dalibor.fak@skole.hr

« Siječanj 2020 »