Prijem učenika 1.razreda u organizaciju HCK

Fran, Iva, Neli, Petra, Krsto, Dino, Niko, Bartol i Stjepan postali su 19.svibnja članovi mladeži Hrvatskoga Crvenog križa.

Svečanost  su uveličali i brojni gosti. Ravnateljica Gradskog ogranka CK Delnice, Snježana Krizmanić uručila im je članske iskaznice, u ime Mjesnog odbora Crvenog križa Lokve darivao ih je gospodin Željko Čop, podršku su im pružile i dobrovoljne darivateljice krvi, gospođe Ljiljana Štiglić i Niceta Matajčić.

Posebno su uručene i zahvalnice za sve one koji  su sudjelovali u akciji Kosa ljubavi, a posebno smo ponosni što je u Lokvama darivala kosu i mala Tina Salkanović, petogodišnjakinja, najmljađa učesnica akcije u cijelome Gorskom kotaru. Prigodnim programom male prvašiće obradovali su njihovi prijatelji od 2. do 4. razreda sa svojim učiteljicama koje su im pročitale priču Kako je Ješko pobijedio prehladu.

objavio: Andreja Marković   datum: 19. 5. 2016.