Natjecanje HIPPO

Učiteljica engleskoga jezika Vedrana Frlan već niz godina organizira natjecanje iz engleskoga jezika HIPPO English Language Olympiad-engleski bez granica.
Cilj natjecanja je promovirati važnost engleskoga jezika, poticati natjecateljski duh i suradnju učenika diljem svijeta te njegovati međukulturalnu razmjenu, toleranciju i prijateljstvo.

23.travnja svoje poznavanje engleskoga jezika pokazali su Marko Maras, Matija Maras, Doris Sveticki, Tena Tonković, Irina Čop, Nadja Javor, Leona Šehić, Nora Čop, Leona Vuković, Dino Tićak, Iva Milosavljević, Mia Milosavljević, Tin Matteo Ajder i Sergej Čop.
Učenici su se natjecali u 4. kategorije, a državno polufinale izborili su Doris Sveticki, Leona Vuković, Dino Tićak i Sergej Čop.
Iskreno im čestitamo i želimo puno uspjeha!

objavio: Andreja Marković   datum: 23. 4. 2021.