Nacionalni kviz za poticanje čitanja

U mjesecu hrvatske knjige učenici naše Škole sudjelovali su u Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja čiji je ovogodišnji naziv Šest autora traži čitatelja, a organizatori su Knjižnice grada Zagreba - Hrvatski centar za dječju knjigu i Odjel za djecu i mladež s Mediotekom.

Naši mali čitači već niz godina sudjeluju u navedenom kvizu. Na taj način potiču se djeca na dodatno čitanje i uživanje u knjigama.
Učenici  6. razreda Martin Bobarić, Johana Štimac, Leona Vuković, Dora Hodak, Ana Jakovac,  Patricija Marković i Mia Čop čitali su tri odabrane knjige hrvatskih autora: Knjiga recepata za pilotiranje kroz djetinjstvo Danijele Pavlek, Moj tata Indijanac Mladena Kopjara i Učim letjeti, a nemam krila Ivane Adlešić Pervan.
Učenici su na svom računalu rješavali kviz koji se sastojao od pitanja u kojima se od učenika tražilo da istraže i nauče se koristiti različitim izvorima znanja na internetu, a pobjednicom kviza naše Škole slučajnim odabirom izvlačenjem proglašena je Johana Štimac.

objavio: Andreja Marković   datum: 9. 11. 2021.

Okvirni vremenik pisanih provjera

SVE PREDVIĐENE ISPITE MOŽETE VIDJETI U  e-dnevniku ZA POJEDINI RAZRED

UPISI U 1 RAZRED

Pravilnici